Warszawa nie zawiodła. SportGeneracja z Waterrr Run trwa !

 

Przyłapane w krótkich ale jakże licznych błyskach fleszy, zatrzymane, a potem uwiecznione na zdjęciach uśmiechy setek dzieci przywoływać nam będą na myśl kolejną odsłonę akcji SportGeneracja z Waterrr Run w Warszawie! Mamy wrażenie, że chociaż stadion już opustoszał wciąż słychać śmiech dzieci, że za chwilę ruszy kolejna seria biegów na dwieście metrów, czy przez płotki…że emocjonująca rywalizacja sztafet jeszcze wciąż przed nami.

Nasi tegoroczni ambasadorowie w osobach Pawła Korzeniowskiego i Krzysztofa Kosedowskiego nie kryli zdumienia patrząc na zapał dzieci wypełniających stadion przy AWF-ie, momentami z pewnością zazdroszcząc młodszym kolegom i koleżankom entuzjazmu i dziecięcej spontaniczności wyrażanej głośnym okrzykiem po wygranym biegu.

W beztroskiej swobodzie, której mieliśmy okazję się przyglądać w Warszawie zaklęte całe piękno sportu. Kasia gratulująca swojej szkolnej koleżance zwycięskiego biegu, ale i wszystkie inne dzieci, które tak chętnie mierzyły się z lekkoatletycznymi konkurencjami są najlepszą wizytówką akcji SportGeneracja z Waterrr Run. Uskrzydleni dzięki Wam już 20 czerwca biegniemy do Krakowa, aby napisać kolejny rozdział naszej wspólnej podróży po Polsce!

Zapraszamy do Krakowa wszystkie szkoły podstawowe – 20 czerwca 2017, Stadion MOS Wschód, Os. Zgody 13a.

REJESTRACJA TRWA !