Wyniki

  • Wyniki Bielsko-Biała 2017

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Nikola Waluś – SP 27, 5:98 sek.

    Jakub Jura – SP 2 Kozy, 5:88 sek.

    Bieg przez płotki:

    Aleksandra Kuder – SP 33, 6:98  sek.

    Max Michnik – SP 26, 6:65 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Martyna Kruczek – SP 23, 32:39 sek.

    Filip Piecuch – SP Lipowa, 30:91  sek.

     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Wiktoria Słomińska – SP 1 Jaworze, 5:85 sek.

    Dawid Copija – SP Wilkowice, 5:52 sek.

    Bieg przez płotki:

    Paulina Malinka – SP 27, 5:96 sek.

    Dawid Copija – SP Wilkowice, 6:07 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Weronika Więcek – SP 2 Kozy, 30:32 sek.

    Dawid Copija – SP Wilkowice, 28:83 sek.

     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Nikola Suda – SP 33, 5:85 sek.

    Oliwier Gryman – SP 1, 5:50 sek.

    Bieg przez płotki:

    Zuzanna Madej – SP Jaworze, 5:90 sek.

    Oliwier Gryman – SP 1, 5:90 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Nikola Suda – SP 33, 29:31 sek.

    Oliwier Gryman – SP 1, 28:62 sek.

     

     Biegi sztafetowe dziewcząt:

     

    SP 33 – 6,40 min.

    SP 1 Jaworze – 7,00 min.

    SP 27 – 7,02 min.

    SP Wilkowice – 7,10 min.

    SP 1 – 7, 30 min.

    SP 2 Kozy – 7,14 min.

    SP 1 Kozy – 7,15 min.

    SP 23 – 7,33 min.

    SP 26 – 7,34 min.

    Biegi sztafetowe chłopców:

    SP 1 Jaworze – 6,30 min.

    SP Wilkowice – 6,45 min.

    SP 1 – 6,48 min.

    SP 33 – 6,49 min.

    SP 1 Kozy – 6,52 min.

    SP 2 Kozy – 6,54 min.

    SP 26 – 6,55 min.

    SP 27 – 6,56 min.

    SP 23 – 7,14 min.

     

  • Wyniki Kraków 2017

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 5:80 sek.

    Mateusz Kukla – SP 24, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 5:80  sek.

    Mateusz Kukla – SP 24, 5:60 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 31:55 sek.

    Dorian Grębosz – SKS Kusy, 31:69  sek.

     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Katarzyna Sarko – SP 68, 5:30 sek.

    Łukasz Haligowski – SP 68, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Karolina Szczygieł – SP 85, 5:80 sek.

    Łukasz Haligowski – SP 68, 5:00 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Alicja Jakubowska – SP Malborska, 31:04 sek.

    Kacper Żyła – SP 37, 30:28 sek.

     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Emilia Paszyna – SP 98, 5:20 sek.

    Jakub Woziwodzki – SP 91, 4:70 sek.

    Bieg przez płotki:

    Alicja Morąg – SP 91, 5:06 sek.

    Bartosz Banachowicz – SP 91, 5:02 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Alicja Morąg – SP 91, 29:46 sek.

    Bartosz Banachowicz – SP 91, 27:63 sek.

     

     Biegi sztafetowe dziewcząt:

    SP Bł. Celiny Borzęckiej – 7:07 min.

    SP 68 – 7:32 min.

    SP Trzebinia – 6:48 min.

    SP 37 – 8:06 min.

    SP 85 – 7:20 min.

    SP 24 – 7:52 min.

    Biegi sztafetowe chłopców:

    SP 91 – 6:41 min.

    SP 68 – 6:57 min.

    SP Trzebinia – 6:49 min.

    SP 37 – 7:28 min.

    SP 24 – 6:50 min.

    SP Bł. Celiny Borzęckiej – dyskwalifikacja

     

  • Wyniki Kraków 2017

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 5:80 sek.

    Mateusz Kukla – SP 24, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 5:80  sek.

    Mateusz Kukla – SP 24, 5:60 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Zuzanna Sraga – SP Trzebinia, 31:55 sek.

    Dorian Grębosz – SKS Kusy, 31:69  sek.

     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Katarzyna Sarko – SP 68, 5:30 sek.

    Łukasz Haligowski – SP 68, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Karolina Szczygieł – SP 85, 5:80 sek.

    Łukasz Haligowski – SP 68, 5:00 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Alicja Jakubowska – SP Malborska, 31:04 sek.

    Kacper Żyła – SP 37, 30:28 sek.

     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Emilia Paszyna – SP 98, 5:20 sek.

    Jakub Woziwodzki – SP 91, 4:70 sek.

    Bieg przez płotki:

    Alicja Morąg – SP 91, 5:06 sek.

    Bartosz Banachowicz – SP 91, 5:02 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Alicja Morąg – SP 91, 29:46 sek.

    Bartosz Banachowicz – SP 91, 27:63 sek.

     

     Biegi sztafetowe dziewcząt:

    SP Bł. Celiny Borzęckiej – 7:07 min.

    SP 68 – 7:32 min.

    SP Trzebinia – 6:48 min.

    SP 37 – 8:06 min.

    SP 85 – 7:20 min.

    SP 24 – 7:52 min.

    Biegi sztafetowe chłopców:

    SP 91 – 6:41 min.

    SP 68 – 6:57 min.

    SP Trzebinia – 6:49 min.

    SP 37 – 7:28 min.

    SP 24 – 6:50 min.

    SP Bł. Celiny Borzęckiej – dyskwalifikacja

     

  • Wyniki Warszawa 2017

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Wiktoria Malczewska – SP 344, 5:24 sek.

    Mateusz Wróblewski – SP 82, 4:89 sek.

    Bieg przez płotki:

    Barbara Gertruda – SP 29, 5:24 sek.

    Mateusz Jeleński – SP 115, 5:02 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Oliwia Piątkowska – SP 289, 32:69 sek.

    Jakub Gomółka – SP 344, 30:18 sek.

     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Maria Śliwka – SP 82, 4:89 sek.

    Mateusz Kania – SP 29, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Ewa Gliwa – SP 344, 4:90 sek.

    Mateusz Suśniak – SP 344, 4:91 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Karolina Hebda – SP 29, 29:97 sek.

    Leon Goszka – SP 344, 23:62 sek.

     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Gabriela Bednarczyk – SP SP 29, 4:93 sek.

    Michał Dąbrowski – SP 29, 4:48 sek.

    Bieg przez płotki:

    Hana Gryzio – SP 29, 4:80 sek.

    Michał Dąbrowski – SP 344, 4:58 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Hana Gryzio – SP 29, 30:11 sek.

    Mikołaj Zuchta – SP 263, 27:97 sek.

     

    Biegi sztafetowe dziewcząt:

    SP 344 – 6,47 min.

    SP 263 – 7,13 min.

    SP 6 Otwock – 7,27 min.

     
    SP 29 – 6,54 min.
     
    SP 115 – 7,23 min.
     
    SP 209 – 7,26 min.
     
    SP 289 – 7,15 min.
     
    SP 247 – 7,55 min.
     
    SP 82 – 7,41 min.
     
    SP 273 – 7,44 min.

     

    Biegi sztafetowe chłopców:

     
    SP 344 – 6,17 min.
     
    SP 263 – 6,46 min.
     
    SP 6 Otwock – 6,35 min.
     
    SP 29 – 6,37 min.
     
    SP 115 – 6,38 min.
     
    SP 209 – 7,05 min.
     
    SP 289 – 6,50 min.
     
    SP 247 – 7,06 min.
     
    SP 82 – 7,02 min.
     
    SP 273 – 7,09 min.
     
     

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Wiktoria Malczewska – SP 344, 5:24 sek.

    Mateusz Wróblewski – SP 82, 4:89 sek.

    Bieg przez płotki:

    Barbara Gertruda – SP 29, 5:24 sek.

    Mateusz Jeleński – SP 115, 5:02 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Oliwia Piątkowska – SP 289, 32:69 sek.

    Jakub Gomółka – SP 344, 30:18 sek.

     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Maria Śliwka – SP 82, 4:89 sek.

    Mateusz Kania – SP 29, 4:90 sek.

    Bieg przez płotki:

    Ewa Gliwa – SP 344, 4:90 sek.

    Mateusz Suśniak – SP 344, 4:91 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Karolina Hebda – SP 29, 29:97 sek.

    Leon Goszka – SP 344, 23:62 sek.

     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Gabriela Bednarczyk – SP SP 29, 4:93 sek.

    Michał Dąbrowski – SP 29, 4:48 sek.

    Bieg przez płotki:

    Hana Gryzio – SP 29, 4:80 sek.

    Michał Dąbrowski – SP 344, 4:58 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Hana Gryzio – SP 29, 30:11 sek.

    Mikołaj Zuchta – SP 263, 27:97 sek.

     

    Biegi sztafetowe dziewcząt:

    SP 344 – 6,47 min.

    SP 263 – 7,13 min.

    SP 6 Otwock – 7,27 min.

     
    SP 29 – 6,54 min.
     
    SP 115 – 7,23 min.
     
    SP 209 – 7,26 min.
     
    SP 289 – 7,15 min.
     
    SP 247 – 7,55 min.
     
    SP 82 – 7,41 min.
     
    SP 273 – 7,44 min.

     

    Biegi sztafetowe chłopców:

     
    SP 344 – 6,17 min.
     
    SP 263 – 6,46 min.
     
    SP 6 Otwock – 6,35 min.
     
    SP 29 – 6,37 min.
     
    SP 115 – 6,38 min.
     
    SP 209 – 7,05 min.
     
    SP 289 – 6,50 min.
     
    SP 247 – 7,06 min.
     
    SP 82 – 7,02 min.
     
    SP 273 – 7,09 min.
     
     
  • Wyniki Szczecin 2017

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Laura Hranyczka – SP 59, 4:62 sek.

    Kornel Lisman – SP 53, 4:49 sek.

    Bieg przez płotki:

    Julia Zawada – SP 55, 5:73 sek.

    Mateusz Karbownik – SP 71, 5:25 sek.
     
    Bieg na 200 metrów:
     
    Julia Zawada – SP 55, 32:46 sek.
    Kornel Lismon – SP 53, 30:05 sek.
     

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Julia Bandrowska – SP 48, 4:68 sek.

    Adrian Kopacki – SP 69, 4:34 sek.

    Bieg przez płotki:

    Urszula Czarnecka – SP 68, 5:50 sek.

    Miłosz Piekarski – SP 14, 5:28 sek.
     
    Bieg na 200 metrów:

    Urszula Czarnecka – SP 68, 31:39 sek.

    Hubert Zarzycki – SP 68, 30:70 sek.
     

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Oliwia Ostrowska – SP 69, 4:34 sek.

    Kajetan Wojtasiak – SP 54, 3:87 sek.
     
    Bieg przez płotki:

    Marta Adamska – 4:90 sek.

    Kajetan Wojtasiak – SP 54, 4:77 sek.
     
    Bieg na 200 metrów:

    Marta Adamska – SP 53, 29:12 sek.

    Kajetan Wojtasiak – SP 54, 26:98 sek.

     

    Biegi sztafetowe dziewcząt:

    SP 16 – 6:56 min.

    SP 14 – 7:37 min.

    SP 69 – 7:36 min.

    Centrum Mistrzostwa Sportowego – 7:35 min.

    SP 35 – 7:03 min.

    SP 48 – 7: 40 min.

    SP 68 – 7:05 min.

    SP 55 – 6:43 min.

    SP 54 – 7:12 min.

    SP 71 – 7:22 min.

    SP 59 – 6:57 min.

    Biegi sztafetowe chłopców:

    SP 53 – 6:50 min.

    Centrum Mistrzostwa Sportowego – 6:42 min.

    SP 16 – 7:03 min.

    SP 69 – 6:48 min.

    SP 35 – 7:01 min.

    SP 14 – 6:56 min.

    SP 71 – 6:45 min.

    SP 54 – 7:02 min.

    SP 55 – 6:35 min.

    SP 59 – 6:28 min.

    SP 48 – 7:11 min.

    SP 68 – 6:47 min.

  • Wyniki Bydgoszcz 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Julia Siwińska SP Rojewo – 5:05 sek.

    Szymon Kozłowski SP Kikół – 4:74 sek.

    Bieg przez płotki:

    Julia Siwińska SP Rojewo – 5:46 sek.

    Marcel Lewandowski Sp 15 – 5:36 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Weronika Herman SP.5 – 33:04 sek.

    Jan Trela  SP.64 – 32:55 sek.

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Wiktoria Glińska SP.56 – 4:82 sek.

    Mikołaj Modrzejewski SP.31 – 4:61 sek.

    Bieg przez płotki:

    Ewelina Franz SP.31 – 5:61 sek.

    Oskar Klon SP.56 – 5:10 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Julianna Bąkowska SP.64 – 32:05 sek.

    Jakub Czesiński SP.14 – 30:11 sek.

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Zuzia Bosiacka SP.37 – 4:78 sek.

    Mateusz Gąsior SP.69 – 4:57 sek.

    Bieg przez płotki:

    Martyna Warawąsowska SP.64 – 5:20 sek.

    Xavier Kowalski SP.56 – 5:08 sek.

    Bieg na 200 mertów:

    Martyna Warawąsowska SP.64 – 30:32 sek.

    Jakub Baka SP.64 – 28:97 sek.

    Biegi Sztafetowe:

    SP.69 – 13:44 min.

    SP.31 – 13:52 min.

    SP.64 – 14:13 min.

    SP.2 Barcin – 14:28 min.

    SP.14 – 14:36 min.

    SP.5 Świecie – 14:51 min.

    SP.63 – 14:54 min.

    SP.32 – 15:02 min.

    SP.37 – 15:03 min.

    SP Osie – 15:08 min.

    SP.61 – 15:16 min.

    SP.58 – 15:16 min.

    SP.56 – 15:22 min.

    SP Kikół – 15:25 min.

    SP.41 – 15:25 min.

    SP Kołodziejewo – 15:41 min

    SP.10 – 16:13 min.

    SP Rojewice – 16:19 min.

    SP.28 – 16:30 min.
     
    SP Brzyskorzystew – 16:37 min.
     
    SP.4 Grudziądz – 16:40 min.
     
    SP Biała Panieńska – 17:28 min.
  • Wyniki Poznań 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Nikola Kaczmarek – 4:59 sek.

    Adam Duszyński SP.27 – 4:39 sek.

    Bieg na 200 metrów:

    Natalia Karpińska SP.51 – 32:91 sek.

    Adam Duszyński Sp.27 – 30:46 sek

    Bieg przez płotki:

    Natalia Karpińska SP.51 – 5:18 sek.

    Wojciech Roszak SP.1 – 4:28 sek

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Róża Krysztofiak sSP.51 – 4:48 sek.

    Kacper Kaczmarek SP.27 – 4:49 sek.

    Bieg przez płotki:

    Zuzia Stanikowska SP.51 – 4:88 sek

    Szymon Kutkowski SP.23 – 4:55 sek

    Bieg na 200 metrów:

    Olga Korczyńska SP.60 – 28:97 sek.

    Szymon Kutkowski SP.23 – 30:69 sek

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry:

    Ola Napierała SP.1 – 4:71 sek

    Hubert Rolnik SP.23 – 4:16 sek

    Bieg przez płotki:

    Kamila Skonieczka SP Zakonu Pijarów – 4:88 sek.

    Michał Jaskóła SP Zakonu Pijarów – 4:49 sek

    Bieg na 200 metrów:

    Natalia Szmil SP.54 – 32:46 sek.

    Eryk Rudzki SP.7 – 29:83 sek.

    Biegi sztafetowe:

    SP.51 – 13,33 min.

    Sp.1 – 14,25 min

    SP Zakonu Pijarów – 14,33 min

    SP Żydowo – 14,44 min

    Sp.60 – 14,47 min.

    SP.7 – 14,48 min.

    SP.54 – 14,51 min.

    SP.66 – 15,53 min.

    SP.27 – 14,55 min

    SP.23 – 15,23 min.

    SP.25 – 15,28 min.

    SP.29 – 16,22 min

    Sp.75 – 17,03 min.

    Sp.40 tylko Dziewczęta – 7,35 min.

  • Wyniki Koszalin 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry:

    Natalia Romańska SP Bonin – 6:13 sek.

    Adrian Przyborek SP.2 Sianów – 5:73 sek.

    Bieg przez płotki:

    Jagoda Wesołowska Sp.1 6:09 sek.

    Jakub godula SP Bonin – 5:97 sek.

    Bieg na dystansie 200 metrów:

    Daria Szmaro – 34:37sek.

    Sergiusza Małachowski SP.2 Sianów – 32:32 sek

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry:

    Kasia Krauze SP.1 – 5:79 sek

    Kamil Kustrzycki SP.10 – 5:81 sek.

    Bieg przez płotki:

    Zuzia Borkowska SP.1 – 5:75 sek

    Olaf Małecki SP.4 – 5:78 sek

    Bieg na dystansie 200 metrów:

    Kasia Krauze SP.1 – 32:55 sek

    Bartosz Cypun – SP.10 – 31:81 sek

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Aleksandra Skrzypczyk – 5:59 sek.

    Jakub Zieliński SP.10 – 5:49 sek

    Bieg przez płotki:

    Weronika Czeszewska SP.1 – 5:72 sek.

    Alan Krauze SP.17 – 5:78 sek.

    Bieg na dystansie 200 metrów:

    Weronika Czeszewska SP.1 – 31:11 sek.

    Bartosz Musiał SP.10 – 30:12 sek

    Biegi sztafetowe:

    SP.10 – 14,51 min

    SP.17 – 15,10 min

    SP.2 Sianów – 15,18 min

    SP.3 – 15,27 min

    SP.1- 15,35 min

    SP Bonin – 15,36 min

    Sp.4 – 16,34 min

  • Wyniki Warszawa 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Ewa Gliwa SP 344 – 4:75 sek.

    Jakub Możdżonek SP Celestynów – 4:56 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Julia Łupij SP 344 – 5:12 sek.

    Filip Moketou SP Otowock – 4:80 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Ewa Gliwa SP 344 – 32:62 sek.

    Piotr Jarzebiński SP Raszyn – 30:86 sek.

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Gabriela Pióro SP 344 – 4:67 sek.

    Mateusz Szostak SP Celestynów – 4:49 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Gabriela Pióro SP 344 – 4:75 sek.

    Adam Stankowski SP 293 – 4:59 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Gabriela Pióro SP 344 – 30:76 sek.

    Mateusz Szostak SP Celestynów – 28:39 sek.

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Oliwia Czarnocka SP Raszyn – 4:54 sek.

    Paweł Molski SP 246 – 4:22 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Oliwia Czarnocka SP Raszyn – 4:58 sek.

    Paweł Molski SP 246 – 4:50 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Weronika Kropiak SP 29 – 29:62 sek.

    Paweł Molski SP 246 – 26:63 sek.

    Sztafety

    SP Ząbki nr 2 (dr. A) – 13,04 min.

    SP 293 – 13,25 min.

    SP Raszyn – 13,35 min,

    SP Celestynów – 13,37 min.

    SP Ząbki nr 1 – 13,40 min.

    SP 344 – 13,41 min.

    SP 29 – 13,47 min.

    SP Ząbki nr 2 (dr.B) – 13,56 min.

    SP 187 – 14,14 min.

    SP 246 – 14,20 min.

    SP 146 – 14, 20 min.

    SP 124 – 14,29 min.

    SP 273 – 14,44 min.

    SP 247 – 14,48 min.

    SP 9 – 14,52 min.

    SP Izdebki Kosny – 14,58 min.

    SP Żelków – 15,02 min.

    *SP Otwock – 6,37 (tylko chłopcy)

  • Wyniki Łódź 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Magdalena Łąpieś SP 55 – 5:43 sek.

    Jan Tokarski SP 1 Pajęczno – 5:47 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Magdalena Łąpieś SP 55 – 5:67 sek.

    Jakub Jędrasik SP 34 – 5:56 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Karolina Bieganowska SP Gorzkowice – 33:18 sek.

    Jan Tokarski SP 1 Pajęczno – 31:18 sek.

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Anna Kuca SP 79 – 5:49 sek.

    Jan Pełzowski SP 79 – 5:11 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Joanna Królak SP 79 – 5:77 sek.

    Adrian Ratuszny SP 79 – 5:40 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Joanna Królak SP 79 – 31:18 sek.

    Michał Gała SP 79 – 28:55 sek.

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Karolina Szulc SP Gorzkowice – 5:23 sek.

    Dawid Ałaszewski SP Gorzkowice – 4:17 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Natalia Klimczak SP 79 – 5:20 sek.

    Dawid Ałaszewski SP Gorzkowice – 4:80 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Weronika Kędzierska SP 79 – 31:83 sek.

    Dawid Ałaszewski SP Gorzkowice – 27:84 sek.

    Sztafety

    SP 34 – 13,08 min.

    SP 55 – 13,35 min.

    SP 79 – 13,47 min.

    SP Pajęczno – 13,57 min.

    SP Gorzkowice – 14, 11 min.

    SP Smardzewice – 14,49 min.

    SP 116 – 16,46 min.

    *SP Biała – 8,04 min (tylko dziewczęta)

  • Wyniki Wrocław 2016

    Sztafety

    SP.7 Bielawa – 14,02 min

    SP Łagiewniki – 14,03 min

    SP.26 Wrocław – 14,18 min

    SP Bierutów – 14,35 min

    SP Wąsosz – 14,38 min

    SP.2 Syców – 14,39 min

    SP Stare Bogaczowice – 15,12 min

    SP Marciszów – 15,18 min

    SP Oleśnica – 16,37 min

    *** SP Twardogóra (tylko chłopcy 6:54 min)

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Oliwia Plesiak SP Marciszów – 5:19 s

    Alan Blesmanowicz SP.7 Bielawa – 4:94 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Kornelia Bodura SP.7 Bielawa – 5:87 s

    Miłosz Kulesa SP.26 Bierutów – 5:40 s

    Bieg na 200 metrów

    Julia Sobczuk SP Łagiewniki – 31:28 s

    Miłosz Kulesa – SP.26 – 32:37 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Julka Kruk SP Łagiewniki – 4:53 s

    Moris Pycha SP.2 Syców – 4:94 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Gracjana Torenc SP.7 Bielawa – 5:60 s

    Bartosz Śliwiński SP Bierutowo – 5:51 s

    Bieg na 200 metrów

    Julka Kruk SP Łagiewniki – 31:53 s

    Bartosz Śliwiński SP Bierutowo – 31:34 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Agata Szołkowska SP.7 Bielawa – 5:18 s

    Hubert Matuszek SP.2 Syców – 4:38 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Nikola Sobota SP Stare Bogaszewice – 5:30 s

    Hubert Matuszek SP.2 Syców – 5:17 s

    Bieg na 200 metrów

    Nikola Sobota SP Stare Bogaszewice – 30:71 s

    Michał Kuś SP Twardogóra 28:38 s

  • Wyniki Bielsko - Biała 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Marysia Kelfas SP.1 – 4:42 s

    Radek Rurczyk SP.4 – 4:20 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Malwina Taruga SP.9 – 4:52 s 

    Marcel Nevedel SP.24 – 4:50 s

    Bieg na 200 metrów

    Ewa Penkała SP.9 – 32:46 s

    Igor Gibas SP.24 – 31:87 s 

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Marysia Jakubiec SP Wilkowice – 4:32 s

    Patryk Biegun SP Milówka – 4:41 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Zuzanna Madej SP.1 Jaworze – 4:46 s

    Maciej Pułka SP.1 Żywiec – 4:50 s

    Bieg na 200 metrów

    Emilia Helbrecht SP.13 – 31:58 s

    Maciek Pułka SP.1 Żywiec – 30:54 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Julia Śliwa SP.37 – 4:33 s

    Michał Zdrowak SP.13 – 4:10 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Monika Kleczyńska SP.5 4:26 s

    Miłosz Dymon SP.28 – 4:11 s

    Bieg na 200 metrów

    Julia Śliwa SP.37 28:79 s

    Aleksander Żuchowski SP.26 – 26:66 s

    Sztafety

    SP.1 Jaworze – 13,27 min

    SP.2 Kozy – 13,31 min

    SP.1- 13,46 min

    SP.33 – 13,51 min

    SP.5 Żywiec – 13,58 min

    SP Milówka – 13,59 min

    SP.27 – 14,02 min

    SP Wilkowice – 14,06 min

    SP.13 – 14,08 min

    SP.29 – 14,12 min

    SP.6 14,14 min

    SP.36 – 14,14 min

    SP.37 – 14,17 min

    SP.24 – 14,31 min

    SP.3 – 14,35 min

    SP.26 – 14,35 min

    SP.20 – 14,37 min

    SP.1 Kozy – 14,41 min

    SP.9 – 14,44 min

    SP.23 – 14,53 min

    SP.4- 14,59 min

    SP.31- 15,01 min

    Sp 38 – 15,01 min

    SP.1 Żywiec – 15,05 min

    SP.18 – 15,07 min

    SP.22- 15,07 min

     Reprezentacja chłopców z SP.28 – 6,45 min

  • Wyniki Kraków 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Oliwia Kopieniak SP.91 – 5:00 s

    Radek Kuska SP Łapanów – 4:68 s

    Bieg a 33 metry przez płotki

    Oliwia Kopieniak SP.91 – 5:50 s

    Radek Kuska SP Łapanów – 5:16 s

    Bieg na 200 metrów

    Oliwia Kopieniak – 23:78 s

    Wiktor Piekarz SP.2 Bochnia – 21:97 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Natalia Stadnik SP.92 – 4:58 s

    Grzegorz Wlezień SP.85 – 4:58 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Alicja Morąg SP.91 – 5:07 s

    Konrad Sokół SP.52 – 5:03 –

    Bieh na 200 metrów

    Natalia Stadnik SP.92 – 21:14 s

    Grzegorz Wlezień SP.85 – 21:35 s 

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Ola Kubicz SP Lapanów – 4:65 s

    Mateusz Spyrka SP.24 – 4:50 s 

    Bieg na 33 metry przez płotki 

    Kamila Kaminska SP.91 – 5:07 s

    Bartłomiej Krysta SP Podłęże – 4:61 s

    Bieg na 200 metrów

    Kamila Kamińska – 21:85 s

    Jakub Piekarz SP.2 Bochnia – 20:62 s

    Sztafety

    SP.91 – 18,48 min

    SP Trzebinia – 19,09 min

    SP.158 – 19,21 min

    SP Łapanów – 19,21 min

    SP.3 Wieliczka – 19,28 min

    SP Podłęże – 20,01 min

    SP.85 – 20,04 min

    SP.80 – 20,07 min

    SP.37 – 20,12 min

    SP.119 – 20,17 min

    SP.2 Bochnia – 20,20 min

    SP.12 – 20,22 min

    SP.92 – 20,31 min

    SP.52 – 20,39 min

    SP Błogosławionej Celiny Borzęckiej – 20,39 min

     SP Waganowice – 20,49 min

  • Wyniki Rzeszów 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Oliwia Kiełbasa SP.1 z Dynowa – 6:25 s

    Kacper Kocyła SP.1 z Dynowa – 5:73 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Kinga Lasica SP.25 – 6:35 s

    Hubert Cierplich SP.25 – 6:09 s

    Bieg na 200 metrów

    Wiktoria Litwin SP.9 Jarosław- 33:70 s

    Michał piskorek SP.1 Dynów – 30:86 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Jagoda Pisulińka SP Sióstr Pijarek – 5:79 

    Krzysztof Buczek SP Ożarów – 5:58 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Oliwia Paździorny SP.1 Dynów – 6:21 s

    Krzysztof Buczek SP Ożarów – 5:60 s

    Bieg na 200 mterów

    Oliwia Paździorny SP.1 Dynów – 32:00 s

    Dawid Piela SP.1 Dynów – 30:32 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry 

    Agata Wąsik SP Kamień – 5:89 s

    Stanisław Szlachta SP.25 – 5:39 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Andżelika Ożóg SP Stobierna – 5:92 s

    Stanisław Szlachta SP.25 – 5:57 s

    Bieg na 200 metrów

    Agnieszka Szczepanik SP Sióstr Pijarek – 30:84 s

    Stanisław Szlachta 26:70

    Biegi sztafetowe

    SP.1 z Dynowa – 13,45 min

    SP.16 – 14,18 min

    SP.19 – 14,24 min

    SP.3 Nisko 14,31 min

    SP Ożarów – 14,36 min

    SP.25 – 14,40 min

    SP.3 – 14,57 min

    Stara Wieś – 14,58 min

    SP.9 Jarosław – 15,20 min

    SP Stobierna – 15,41 mim

    SP Równe – 15,55 min

    * SP.22 startowali tylko chłopcy 7,23 min

  • Wyniki Łomża 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Karolina Cwalina SP Miastkowo czas – 4:98 s

    Mateusz Konopka SP Wygoda czas – 4:80 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Lena Sęk SP.7 czas – 5:27 s

    Bartek Korwek SP Kisielnica i Damian Zieliński SP Wygoda czas – 5:10 s

    Bieg na 200 m 

    Lena Sęk SP.7 czas – 32:56 s

    Mateusz Zalewski SP Piątnica czas – 30:66 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Julka Krynicka czas – 4:61

    Klaudiusz Choiński SP.2 czas – 4:58 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Ewelina Stankiewicz SP Stawiski 5:26 s

    Kacper Strojczyk SP.2 czas – 4:69 s

    Bieg na 200 metrów

    Kamila Alachamowicz SP.5 czas – 29:16 s

    Klaudiusz Choiński SP.2 czas – 39:30 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Zosia Nagórska SP.5 czas – 4:81 s

    Paweł Dąbrowski SP Stawiski czas – 4:29 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Ola Matys SP.7 czas – 5:08 s

    Wiktor Świderski SP.7 czas – 4:62 s

    Bieg na 200 metrów

    Ania Olszewska SP Śniadowo czas – 30:16 s

    Wiktor Świderski SP.7 czas – 26:02

    Biegi Sztafetowe

    Sp 7 – 13,18 min
     
    Sp Stawiski – 13,49 min
     
    Sp 4- 13,59 min
     
    Sp 10 – 14,03 min
     
    Sp 5 – 14,07 min
     
    Sp 2- 14,27 min
     
    Sp 9- 14,20 min
     
    Sp Nowogród – 14,23 mi
     
    Sp Wiśniewo – 14,23 min
     
    Sp Śniadowo 14,33 min
     
    Sp Wizna – 16,25 min
     
    Sp Jedwabne oraz Sp Szczepankowo – dyskwalifikacja; Drużyna dziewcząt nie ukończyła biegu.
  • Wyniki Lidzbark Warmiński 2016

    Klasy 4 :

    Bieg na 33 metry

    Magda Czerwińska SP 1 Lidzbark War. czas 4:53 sek.

    Michał Chaszczownik SP 2 Dobre Miasto czas 4:44 sek.

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Kamila Kordek SP Woźnice czas 4:81 sek.

    Michał Chaszczownik SP 2 Dobre Miasto czas 5:06 sek.

    Bieg na 200 metrów

    Kamila Kordek SP Woźnice czas 32:88 sek.

    Michał Chaszczownik SP 2 Dobre Miasto czas 31:75 sek.

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Hania Ptak SP.3 Biskupiec czas – 4:81 s

    Jurek Głuszkiewicz SP.3 Lidzbark Warmiński czas –  4:19 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Hania Ptak SP. 3 Biskupiec czas – 4:84 s

    Jurek Głuszkiewicz SP.3 Lidzbark Warmiński czas – 4:37 s

    Bieg na 200 metrów

    Wiktoria Giers SP.3 Biskupiec czas – 27:45 s

    Michał Borucki SP.1 Lidzbark Warminski czas – 30:22 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Wiktoria Wojciechowska SP Kraszewo czas – 4:50 s

    Kamil Bielun SP.3 Lidzbark Warminski czas – 4:25 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Wiktoria Wojciechowska SP Kraszewo czas – 5:00 s

    Mateusz Kamieniecki SP.3 Lidzbark Warmiński czas – 4:71 s

    Bieg na 200 metrów

    Wiktoria Wojciechowska SP Kraszewo czas – 29:94 s

    Kamil Bielun SP. 3 Lidzbark Warminski czas – 28:87 s

    Biegi Sztafetwe

    SP Woźnice + SP Baranowo – 14,27 min

    SP Kandyty – 15,03 min

    SP 1 Lidzbark – 15,15 min

    SP.3 Dobre Miasto – 15,28 min

    SP Kraszewo – 15,29 min

    SP.4 Lidzbark – 15,39 min

    SP Runowo – 16,17 min

    Niepubliczna SP Krekole – 17,21 min

  • Wyniki Gdańsk 2016

    Klasy 4

    Bieg na 33 metry

    Dominika Dederowska SP.79 – czas 5:17 s

    Konrad Sząsor SP w Borkowie – czas 4:91 s

    Bieg na 33 m przez płotki

    Carmen Skudro SP.48 czas – 6:05 s

    Igor Kuper SP w Chmielnie czas – 5:48 s

    Bieg na 200 metrów

    Carmen Skudro SP.48 czas – 33:00 s

    Kamil Ellwardt SP.79 czas – 32:60 s

    Klasy 5

    Bieg na 33 metry

    Weronika Kłoskowska SP.44 czas – 5:06 s

    Grzegorz Śliwa SP w Dębogórze czas – 4:70 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Kinga Adamczyk SP Chmielno czas – 5:54 s

    Grzegorz Śliwa SP Dębogórze czas – 5:16 s

    Bieg na 200 metrów

    Suzan Al-hamis SP.23 czas – 34:05 s

    Kamil Rusinek SP.65 czas – 29:37 s

    Klasy 6

    Bieg na 33 metry

    Paulina Rybikowska SP.35 czas – 4:54 s

    Michał Turski SP.79 czas – 4:32 s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Daria Naumowicz SP.35 czas – 5:68 s

    Kacper Rusinek SP.65 czas – 5:17 s

    Bieg na 200 metrów

    Ida Halk SP.35 czas – 30:60 s

    Adam Winnicki SP.35 czas – 28:80 s

    Bieg sztafetowy:

    SP.79 – 14:01 min

    SP.33 – 14:22 min

    SP.44 – 14:24 min

    SP Chmielno – 14:33 min

    SP.35 w Gdyni 14:36 min

    SP.48 14:46 min

    SP.62 15:09 min

    SP w Borkowie 15:16 min

    SP w Dębogórze 15:16 min

    SP.65 16:03 min

    SP.23 16:19 min

  • Wyniki Kraków 2015

    Biegi sztafetowe

    KLASY 4

    Dziewczyny sp 92 – 2:52:95

    Chłopcy sp 52 – 2:49:3

    KLASY 5

    Dziewczęta sp 92 – 2:27

    Chłopcy sp 92 – 2:20

    KLASY 6

    Dziewczęta sp 37 – 2:25

    Chłopcy sp 92 – 2:18

    Biegi na 33m płotki

    KLASY 4

    Oliwia Kopieniak sp 91 – 5:05

    Seweryn Daichman sp 92 – 4:89

    KLASY 5

    Emilia paszyna sp 98 – 5:03

    Dawid Drorzdż sp Błogosławionej Celiny Borzęckiej – 4:50

    KLASY 6

    Kamila Kamińska sp 91 – 4:78

    Wiktor Wywiał sp 91 – 4:69

    Biegi na 33 m

    KLASY 4

    Oliwia Kopieniak sp 91 – 5:91

    Kacper Żyła sp 37 – 5:87

    KLASY 5

    Natalia Michalska sp 92 – 5:16

    Mikołaj Czaban sp 92 – 5:64

    KLASY 6

    Kamila Kamińska sp 91 – 5:74

    Bartłomiej Juszczyk sp 91 – 5:84

    Biegi na 300 m:

    KLASY 4

    Karolina Kaczmarczyk sp 156 – 52:93

    Oskar Midera sp 156 – 47:33

    KLASY 5

    Natalia Michalska sp 92 – 45:11

    Mikołaj Czaban sp 92 – 44:12

    KLASY 6

    Barbara Nowak sp 37 – 45:40

    Wiktor Luda sp 156 – 43:71 

  • Wyniki Koszalin 2015

    300 metrów

    Klasy 4

    Chłopcy – Szymon Ralecki, SP7, 51:06s

    Dziewczęta – Zuzia Borkowska, SP1, 59:00s

    Klasy 5

    Chłopcy – Kamil Stańczyk, SP5, 53:88s

    Dziewczęta – Adrianna Królik, SP1, 55:03s

    Klasy 6

    Chłopcy – Filip Wolbach, SP21, 47:46s

    Dziewczęta – Patrycja kozłowicz, SP7, 51:63s

    Bieg na 33 metry

    Klasy 4

    Chłopcy – Szymon Radecki, SP7, 05:31s

    Dziewczęta – Katarzyna Krauze, SP1, 05:39s

    Klasy 5

    Chłopcy – Aleks Pawełczyk SP3, 04:90s

    Dziewczęta – Martyna Kadylak, SP3, 05:04s

    Klasy 6

    Chłopcy – Filip wolbach, SP21, 04:75s

    Dziewczęta – Sara Kubiak, SP3, 04:86s

    Bieg na 33 metry przez płotki

    Klasy 4

    Chłopcy – Szymon Radecki, SP7, 05:42s

    Dziewczęta – Kasia Krauze, SP1, 04:76s

    Klasy 5

    Chłopcy – Kamil Stańczyk, SP5, 05:3s

    7 Dziewczęta – Marcelina Lisztwan, SP1, 05:49s

    Klasy 6

    Chłopcy – Marcel Machciński, SP21, 04:88s

    Dziewczęta – Sara Kubiak, SP3, 05:48s

    Biegi sztafetowe

    Klasy 4

    Dziewczęta

    I miejsce – SP1

    II miejsce – SP21

    III miejsce – SP3

    Chłopcy

    I miejsce – SP7

    II miejsce – SP18

    III miejsce – SP3

    Klasy 5

    Dziewczęta

    I miejsce – SP1

    II miejsce – SP18

    III miejsce – SP77

    Chłopcy

    I miejsce – SP17

    II miejsce SP3

    III miejsce – SP7

    Klasy 6

    Dziewczęta

    I miejsce – SP3

    II miejsce – SP7

    III mejsce SP18

    Chłopcy

    I miejsce – SP7

    II miejsce – SP21

    III miejsce – SP18

  • Wyniki Gorzów Wielkopolski 2015

    Biegi sztafetowe:

    KLASY 4

    Chłopcy, SP5, 1:44:23

    Dziewczęta, SP5, 1:53:39

    KLASY 5

    Chłopcy, SP5, 1:39:87

    Dziewczęta, SP5, 1:46:78

    KLASY 6

    Chłopcy, SP5, 1:37:30

    Dziewczęta, SP13, 1:41:92

    Biegi na 33 metry:

    KLASY 6

    Sujewicz Marika, SP13, 4:98

    Szelwach Jakub, SP13, 5:11

    KLASY 5

    Maja Rudnicka, SP11, 5:32

    Bartosz Adamowicz, SP13, 4:92

    KLASY 4

    Łabiak Aleksandra, SP13, 5:59

    Bartosz Rybarczyk, SP20, 5:21

    Biegi na 33 metry przez płotki:

    KLASY 6

    Wiktoria Solecka, SP5, 4:38

    Dawid Andruszków, SP13, 4:73

    KLASY 5

    Klaudia Nau, SP11, 5:06

    Wiktor Kotomski, SP11, 4:85

    KLASY 4

    Nikola Bielska, SP5, 5:53

    Bartek Rybarczyk, SP20, 4:99

    Biegi na 300 metrów

    KLASY 4

    Nikola Bielska, SP5, 52:87

    Eryk Rałowski, SP5, 47:86

    KLASY 5

    Maja Rudnicka, SP11, 48:44

    Łukasz Pawłowski, SP5, 46:51

    KLASY 6

    Marika Sujewicz, SP13, 46:93

    Jakub Szelwach, SP13, 44:74 

  • Wyniki Szczecin 2015

    Bieg na 33 metry przez płotki

    KLASY 4

    Hubert Zarzycki, SP68, 6:09

    Małgorzata Łotysz, SP55, 6:31

    KLASY 5

    Jakub Tużnik, SP16, 5:78

    Roksana Dawidowska, SP71, 6:05

    KLASY 6

    Kacper Kowalski, SP16, 5:50

    Maria Dymerska, SP55, 5:90

    Biegi na 30 metrów

    Oliwia Buczyńska, 6:36

    Hubert Zarzycki, SP68, 6:07

    KLASY 5

    Roksana Dawidowska, SP71, 6:27

    Jakub Tużnik, SP16, 5:80

    KLASY 6

    Maria Dymerska, SP55, 5:98

    Kacper Kowalski, SP16, 5:65

    Biegi na 300 metrów

    KLASY 4

    Marta Golańska, SP71, 57:03

    Hubert Zarzycki, SP68, 51:69

    KLASY 5

    Oliwia Sac, SP55, 53:82

    Robert Wojtan, SP54, 53:08

    KLASY 6

    Maria Dymarska, SP55, 51:32

    Staś Golaciński, SP71, 48:07

    Biegi sztafetowe

    KLASY 6

    Dziewczęta SP55, 1:39:59 

    Chłopcy, SP55, 1:37:85

    KLASY 5

    Dziewczęta, SP55, 1:43:57

    Chłopcy SP54, 1:42:10

    KLASY 4

    Chłopcy, SP55,  1:45:16

    Dziewczęta, SP na głębokiej, 1:50:36

  • Wyniki Bydgoszcz 2015

    Bieg na 300 metrów:

    Klasy 6

    Dziewczęta – Martyna Mroczek, SP31, 52:44s

    Chłopcy – Mateusz Karaszewski, SP69, 48:42s

    Klasy 5

    Dziewczęta – Martyna Warawąsowska, SP64, 51:96s

    Chłopcy – Tymon Domagała, SP64, 50:35s

    Klasy 4

    Dziewczęta – Wiktoria Glińska, SP56, 54:21s

    Chlopcy – Korneliusz Grześkiewicz, SP15, 53:00

    Biegi na 33 metry przez płotki

    Klasa 6

    Dziewczęta – Zuzanna Rybak, SP56, 06:08s

    Chłopcy – Oliwier Zaręba, SP69, 06:04s

    Klasa 5

    Dziewczęta – Martyna Warawąsowska, SP64, 06:24s

    Chłopcy – Tymoteusz Domagała, SP64, 06:22s

    Klasa 4

    Dziewczęta – Wiktoria Glińska, SP6, 06:03s

    Chłopcy – Korneliusz Grześkiewicz, SP15, 06:39

    Biegi na 33 metry

    Klasa 6

    Dziewczęta – Aleksandra Wyrwicka, SP56, 05:84s

    Chłopcy – Tymoteusz Domagała, SP64, 05:69s

    Klasa 5

    Dziewczęta – Zuzanna Rybak, SP56, 05:76s

    Chłopcy – Maksymilian Faul, SP31, 05:71s

    Klasa 4

    Dziewczęta – Wiktoria Glińska, SP56, 06:02s

    Chłopcy – Korneliusz Grześkiewicz, SP15, 05:78

    Biegi sztafetowe

    Klasy 6

    I miejsce – dziewczęta – SP69

    I miejsce – chłopcy – SP69

    Klasy 5

    I miejsce – dziewczęta – SP64

    I miejsce – chłopcy – SP 69

    Klasy 6

    I miejsce – dziewczęta – SP69

    I miejsce – chłopcy – SP69

  • Wyniki Poznań 2015

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Poznań 25/06/2015

    Bieg na dystansie 33 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Kamila Skonieczna ZS Zakonu Pijarów, czas 4,63 s

    Chłopcy – Michał Walczak SP 1, czas 4,22 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Paulina Forycka SP 11, czas 4,50 s

    Chłopcy – Jakub Kwasniewski SP 20, czas 4,37 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta –Aleksandra Mucha SP 1, czas 4,28 s

    Chłopcy – mateusz Rakoniewski SP 11, czas 4,12 s

     

    Bieg na dystansie 33 m przez płotki

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Aleksandra Napierała SP 1, czas 5,25 s

    Chłopcy – Jakub Budziński SP 29, czas 5,28 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Emilia Przymuszała SP 51, czas 5,31 s

    Chłopcy – Oskar Blunck SP 7, czas 5,22 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Beata Paluszkiewicz SP 55, czas 5,13 s

    Chłopcy – Adam drewniak SP 11, czas 4,78 s

     

    Bieg na dystansie 333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Róża Krzysztofiak SP 51

    Chłopcy – Maciej Włodarczyk SP 7

    Klasy 5:

    Dziewczęta –Emilia Przymuszała SP 51

    Chłopcy – Alan Paluszkiewicz SP 11

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Beata Paluszkiewicz SP 51

    Chłopcy – Aleksander Pająkowski SP 11

     

    Bieg sztafetowy 3×333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – SP Zakonu Pijarów, czas 2:33:54

    Chłopcy – SP 51, czas 2:25:22

    Klasy 5:

    Dziewczęta – SP 51, czas 2:27:16

    Chłopcy – SP 11, czas 2:24:56

    Klasy 6:

    Dziewczęta – SP 51, czas 2:25:46

    Chłopcy – SP 11, czas 2:20:23

  • Wyniki Gdańsk 2015

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Gdańsk 18/06/2015

     

    Bieg na dystansie 33 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta –Maria Bartel SP 76, czas 3,86 s

    Chłopcy – Jakub Pietrasz SP 81, czas 3,81 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Katarzyna Świniarska SP 48, czas 3,87 s

    Chłopcy – Gracjan Siuran SP 48, czas 3,56 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta –Weronika Radoń SP 81, czas 4,00 s

    Chłopcy – Dominik Senk SP 23, czas 3,67 s

     

    Bieg na dystansie 33 m przez płotki

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Weronika Tarnawska SP 52, czas 5,26 s

    Chłopcy – Jakub Pietrasz SP 81, czas 4,95 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Katarzyna Świniarska SP 48, czas 4,92 s

    Chłopcy – Kamil Cholewa SP 76, czas 4,76 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Agata Stąsiek SP 23, czas 4,92 s

    Chłopcy – Dominik Senk SP 23, czas 4,63 s

     

    Bieg na dystansie 333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Paulina Gronau SP 81

    Chłopcy – Miłosz Pawluczuk SP 76

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Katarzyna Świniarska SP 48

    Chłopcy – Kamil Cholewa SP 76

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Weronika Radoń SP 81

    Chłopcy – Filip Bieszke SP 81

     

    Bieg sztafetowy 3×333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – SP 76, czas 2:29:50

    Chłopcy – SP 48, czas 2:22:15

    Klasy 5:

    Dziewczęta – SP 76, czas 2:30:73

    Chłopcy – SP 48, czas 2:20:45

    Klasy 6:

    Dziewczęta – SP 81, czas 2:20:71

    Chłopcy – SP 44, czas 2:12:37

  • Wyniki Warszawa 2015

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Warszawa 16/06/2015

     

    Bieg na dystansie 33 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Zuzanna Syguła SP 289, czas 4,26 s

    Chłopcy – Adam Stankowski SP 293, czas 4,30 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Izabela Barska SP 92, czas 4,11 s

    Chłopcy – Maciej Pałac SP 92, czas 4,25 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Marta Musiał SP 280, czas 4,59 s

    Chłopcy – Igor Ruciński SP 289, czas 4,31 s

     

    Bieg na dystansie 33 m przez płotki

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Zuzanna Syguła SP 289, czas 4,60 s

    Chłopcy – Adam Stankowski SP 293, czas 4,69 s

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Izabela Barska SP 92, czas 4,92 s

    Chłopcy – Maciej Pałac SP 92, czas 4,51 s

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Marta Musiał SP 280, czas 4,59 s

    Chłopcy – Igor Ruciński SP 289, czas 4,31 s

     

    Bieg na dystansie 333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – Katarzyna Ekes SP 209

    Chłopcy – Wiktor Trybuła SP 263

    Klasy 5:

    Dziewczęta – Izabela Barska SP 92

    Chłopcy – Franciszek Polowiec SP 92

    Klasy 6:

    Dziewczęta – Marta Musiał SP 280

    Chłopcy – Miłosz Wójciak SP 103

     

    Bieg sztafetowy 3×333 m

    Klasy 4:

    Dziewczęta – SP 289, czas 2:31:65

    Chłopcy – SP 293, czas 2:21:90

    Klasy 5:

    Dziewczęta – SP 103, czas 2:21:87

    Chłopcy – SP 92, czas 2:18:46

    Klasy 6:

    Dziewczęta – SP 280, czas 2:22:78

    Chłopcy – SP 289, czas 2:14:38 

  • Wyniki Ostrowiec Świętokrzyski 2014

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Ostrowiec Świętokrzyski 25/09/2014

    Bieg 40 m
    Dziewczęta klasy 4 –Amelia Grabowska czas 7,23 s
    Chłopcy klasy 4 –Hubert Dąbrowski, czas 6,69 s
    Bieg 50 m
    Dziewczęta klasy 5 – Natalia Gzymek, czas 8,48 s
    Chłopcy klasy 5 –Mateusz Ziółkowski, czas 8,19 s
    Bieg 60 m
    Dziewczęta klasy 6 – Oliwa Dudek, czas 9,66 s
    Chłopcy klasy 6 –Jakub Gawlik, czas 9,21 s

    Bieg przez płotki
    Klasy 4:

    Dziewczęta –Sandra Serek, czas 7,62 s
    Chłopcy –Hubert Dąbrowski, czas 7,00 s
    Klasy 5:
    Dziewczęta -Zuzanna Jaguś, czas 8,59 s
    Chłopcy –Jakub Pawlik, czas 7,88 s
    Klasy 6:
    Dziewczęta –Martyna Rokoszna, czas 9,95 s
    Chłopcy –Bajson Zoger, czas 9,40 s

    Rzut piłeczką palantową
    Klasy 4:

    Dziewczęta –Kinga Mosłacik, 21 m
    Chłopcy –Kacper Tomaszewski, 37 m
    Klasy 5:
    Dziewczęta –Martyna Łapa, 23 m
    Chłopcy –Bartosz Ogłaza, 42 m
    Klasy 6:
    Dziewczęta –Maja Sobusiak, 34,5 m
    Chłopcy –Jakub Juszczek, 47 m

  • Wyniki Łódź 2014

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Łódż 23/09/2014

    Bieg 40 m
    Dziewczęta klasy 4 –Daria Kazimierczak czas 6,52 s
    Chłopcy klasy 4 –Jan Pełzowski, czas 6,54 s
    Bieg 50 m
    Dziewczęta klasy 5 – Natalia Klimczak, czas 8,10 s
    Chłopcy klasy 5 –Gustaw Sikora, czas 7,89 s
    Bieg 60 m
    Dziewczęta klasy 6 –Dominika Miziołek, czas 8,81 s
    Chłopcy klasy 6 –Jakub Koch, czas 8,68 s

    Bieg przez płotki
    Klasy 4:

    Dziewczęta –Małgosia Lubiatowska, czas 7,21 s
    Chłopcy –Adrian Ratuszny, czas 6,88 s
    Klasy 5:
    Dziewczęta -Ola Szulak, czas 8,73 s
    Chłopcy –Igor Dobrzyński, czas 8,90 s
    Klasy 6:
    Dziewczęta –Dominika Miziołek, czas 9,78 s
    Chłopcy –Adam Adamski, czas 9,15 s

  • Wyniki Bydgoszcz 2014

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Bydgoszcz 18/09/2014

    Bieg 40 m
    Dziewczęta klasy 4 –Julia Wudniak, czas 6,68 s
    Chłopcy klasy 4 – Oliwier Olczkowski, czas 6,56 s
    Bieg 50 m
    Dziewczęta klasy 5 – Zuzanna Rybak, czas 7,69 s
    Chłopcy klasy 5 – Kacper Czesiński, czas 7,29 s
    Bieg 60 m
    Dziewczęta klasy 6 – Martyna Kuś, czas 8,84 s
    Chłopcy klasy 6 – Gracjan Mathia, czas 8,84 s

    Rzut piłeczką palantową
    Klasy 4:
    Dziewczęta – Justyna Modejewska, odległość 23 m
    Chłopcy – Przemysław Szymański, odległość 36 m
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Agata Leśniewska, odległość 28 m
    Chłopcy – Oskar Janowski, odległość 46 m
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Dominika Kania, odległość 41 m
    Chłopcy – Kamil Kozłowski, odległość 50 m

    Bieg przez płotki
    Klasy 4:

    Dziewczęta – Julia Wudniak , czas 6,81 s
    Chłopcy – Przemysław Szymański, czas 6,40 s
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Zuzanna Rybak, czas 7,80 s
    Chłopcy – Jędrzej Bartkowski, czas 7,52 s
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Julia Misztal, czas 9,07 s
    Chłopcy – Gracjan Mathia, czas 8,74 s

  • Wyniki Szczecin 2014

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – SZCZECIN 16/09/2014

    Bieg 40 m
    Dziewczęta klasy 4 – Martyna Głowacka, czas 6,80 s
    Chłopcy klasy 4 – Jakub Turznik, czas 6,43 s

    Bieg 50 m
    Dziewczęta klasy 5 – Zuzanna Morgiewicz, czas 8,05 s
    Chłopcy klasy 5 – Konrad Zatylny, czas 8,01 s

    Bieg 60 m
    Dziewczęta klasy 6 – Weronika Jędraszek, czas 8,96 s
    Chłopcy klasy 6 – Piotr Delner, czas 8,43 s

    Rzut piłeczką palantową
    Klasy 4:
    Dziewczęta – Kinga Martyna, odległość 26 m
    Chłopcy – Hubert Wiśniewski, odległość 40 m
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Wiktoria Lipiejko, odległość 38 m
    Chłopcy – Aleksander Kubicz, odległość 42 m
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Natalia Jóźwiak, odległość 55m
    Chłopcy – Bartosz Krzysztofek, odległość 51 m

    Bieg przez płotki
    Klasy 4:
    Dziewczęta – Hanna Pudlij, czas 7,38 s
    Chłopcy – Jakub Turznik, czas 6,70 s
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Paulina Sujecka, czas 8,33 s
    Chłopcy – Stanisław Golański, czas 8,39 s
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Maja Brokowska, czas 9,67 s
    Chłopcy – Bartek Krzysztofek, czas 8,43 s

  • Wyniki Gorzów Wielkopolski 2014

    SPORT GENERACJA O PUCHAR FUNDACJI CAROLINE B. LEFRAK – Gorzów Wielkopolski 17/09/2014

    Bieg 40 m
    Dziewczęta klasy 4 – Aleksandra Forjasz, czas 6,75 s
    Chłopcy klasy 4 – Bartosz Ossowski, czas 6,23 s
    Bieg 50 m
    Dziewczęta klasy 5 – Alicja Korzeniewska, czas 7,85 s
    Chłopcy klasy 5 – Konrad Kolasa, czas 7,04 s
    Bieg 60 m
    Dziewczęta klasy 6 – Weronika Gawrońska, czas 9,36 s
    Chłopcy klasy 6 – Dawid Rej, czas 8,47 s

    Rzut piłeczką palantową
    Klasy 4:
    Dziewczęta – Oliwia Hamera, odległość 24 m
    Chłopcy – Klaudiusz Wylęgała, odległość 35 m
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Wiktoria Solecka, odległość 29 m
    Chłopcy – Konrad Kolasa, odległość 46 m
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Kornelia Sura, odległość 38 m
    Chłopcy – Wiktor Mokracki, odległość 59 m

    Bieg przez płotki
    Klasy 4:
    Dziewczęta – Natalia Orłowska, czas 7,74 s
    Chłopcy – Kornel Kretus, czas 6,55 s
    Klasy 5:
    Dziewczęta – Alicja Korzeniewska, czas 7,86 s
    Chłopcy – Bartosz Bojba, czas 7,29 s
    Klasy 6:
    Dziewczęta – Miriam Heck, czas 9,23 s
    Chłopcy – Wiktor Mokracki, czas 8,39 s