U podnóża Klimczoka morze Waterrrowych koszulek

Ostatnia przedwakacyjna podróż akcji SportGeneracja z Waterrr Run przywiodła nas w okolice Beskidu Śląskiego. Malownicza Bielsko – Biała przywitała nas upalnymi promieniami słońca a z położonego u stóp gór stadionu widoki zapierały dech… Ostatnie reprezentacje szkolne odebrały koszulki a już zielona trawa pod kubusiową sceną zapełniła się istnym morzem niebieskich koszulek. Przeszło pół tysiąca dzieci z samej Bielsko-Białej ale i okolicznych gmin ruszyło w biegu otwierającym kolejną odsłonę akcji SportGeneracja z Waterrr Run.

Nogi same rwały się wszystkim do biegu, bo któż nie chciałby zwyciężyć w pojedynku z Sebastianem Chmarą czy Pawłem Januszewskim, naszymi tegorocznymi ambasadorami 🙂 Wraz z pierwszym wystrzałem startera rozpoczęły się intensywne godziny zabawy, wypełnione radosnym śmiechem, ale i sportową rywalizacją w najwdzięczniejszej postaci bo dziecięcej! Doglądający każdej konkurencji ambasadorowie nie kryli zdumienia dla zapału młodych lekkoatletów, z pewnością dostrzegając w niejednym z dzieci samego siebie sprzed wielu lat. Pewnie dlatego z taką łatwością obydwoje zarażają swoją pasją do sportu. Kiedy w ostatnich rocznikach biegów na dwieście metrów oraz płotkarskiego wyłoniono małych mistrzów, rozpoczęła się jedna z najbardziej emocjonujących konkurencji. Dwunastoosobowe zespoły zebrały się pod WaterrrRunową bramą. Wzajemny doping i okrzyki radości słychać było pewnie na samym Klimczoku.

Dumni ale troszkę ze smutkiem opuszczamy cudowną Bielsko- Białą aby po wakacyjnej przerwie spotkać się w Łodzi na kolejnej edycji akcji SportGeneracja z Waterrr Run 2017!